Jestem po rozwodzie od marca 2020r.
Kontakt z moją obecnie prawie 4-latką jest zakazywany i uniemożliwiany odkąd został wydany wyrok, w którym ustalono moje kontakty z córką po za miejscem zamieszkania i bez obecności mamy dziecka. Mam pełną władzę rodzicielską choć mama dziecka próbowała różnych rzeczy by mi ją odebrać, począwszy od rozwodu z mojej wizji, posądzania mnie o pedofila i tatę który się znęca i bije.

W czasie trwania rozwodu miałem kontakty z córką w miejscu zamieszkania córki, gdzie nie zawsze zostałem do nich dopuszczony.
W miejscu zamieszkania córki w salonie gdzie mogłem się bawić z córeczką były zamontowane kamery i na podwórku też gdzie matka wraz ze swoimi rodzicami oglądali cały przebieg na laptopie w kuchni.
Były sytuację często od strony matki dziecka i jej rodziców gdzie mnie próbowali sprowokować, w końcu doszło do takiej sytuacji w której moja córka została posiniaczona i przy tym wszystkim mi też się oberwało.
MAM NA WSZYTKO DOWODY.

4 lutego 2020r. zapadł wyrok, w którym sąd ustalił kontakty po za miejscem zamieszkania matki i bez jej obecności.
Od marca 2020 roku NIE mam żadnego kontaktu z córką, do dnia dzisiejszego. W tym okresie kilka razy widziałem córkę na WhatsAppie, bo matka stwierdziła że w dobie 👑 wirusa kontaktu z córką miał nie będę.

Z matką NIE mam żadnego kontaktu od 3 SIERPNIA 2020 r.
Została sprawa zgłoszona na policję o znęcanie się nad córką i mną.
Prokurator złożył wniosek o kuratora do sądu i jest w trybie rozpatrzenia.
Ja założyłem sprawę w styczniu o egzekucję kontaktów nadal czekam.
A na koniec mimo, że miałem sprawę o ALIMENTY, gdzie był wyrok zaoczny, by iść na 4 miesiąc do więzienia, sędzina ugrała to tak, iż mam spłacić 4 miesiące alimentów + koszta komornicze i bieżące alimenty, a dodatkowo jeszcze zapłacić za prawnika matki dziecka 1176zl, gdzie sprawa już została skierowana do komornika.
Z matką dziecka nie mam możliwości się dogadania w jakikolwiek sposób, bo NIE mam z nią żadnego kontaktu od 3 SIERPNIA 2020r.

cdn..


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.